Akinių rėmeliai pagal plaukų ir akių spalvą

akinių rėmeliaiIlgą laiką akinius nešiojantys asmenys turėjo vienintelį tikslą – pagerinti savo regėjimą. Šiandien situacija yra kitokia – akinius keičia kontaktiniai lęšiai, o akinių rėmeliai tampa stilingu aksesuaru, kurio paieškai skiriame itin daug laiko. Optikos salonų darbuotojai teigia, kad rėmeliai džiugina plačiomis pasirinkimo galimybėmis, todėl šiandien net ir išrankiausi pirkėjai atras jiems tinkantį gaminį. Jei akinių paieškai negalite skirti daug laiko, rekomenduojame vadovautis specialistų patarimais ir rėmelius derinti prie plaukų bei akių spalvos.

Rėmeliai pagal plaukų spalvą

Mūsų plaukų spalva didžiąja dalimi lemia ir bendrąjį mūsų stilių. Natūralu, kad tai, kas tinka šviesaplaukiams, nepatiks tamsesnio gymio žmonėms. Optikos salonų darbuotojai teigia, kad įprastai išskiriami keturi plaukų tipai. Visų pirma, plaukai gali būti šviesūs arba tamsūs, vėliau šios dvi grupės skirstomos į šiltus ir šaltus atspalvius.

Šviesūs ir šiltą atspalvį turintys plaukai derinami su natūraliais gamtos spalvų tonais. Šiems žmonėms puikiai tiks ir ploni metaliniai rėmeliai. Siūlome atsisakyti ryškių ir į akis krentančių spalvų, pvz., mėlynos. Priešingai – natūralų jūsų grožį pabrėš pasteliniai atspalviai, pvz., švelniai geltoni rėmeliai. Šaltesnių atspalvių plaukams, t. y. žmonėms, kurių plaukai turi šiaudų ar pelenų atspalvį, tiks tamsūs akinių rėmeliai, pvz., tamsiai mėlynos, juodos ar rudos spalvos aksesuaras, kuris ne tik išryškins veido bruožus, bet ir pagyvins jūsų įvaizdį.

Jei esate tamsiaplaukiai, rinkitės šviesesnio tono rėmelius. Jei jūsų plaukai turi šaltumo atspalvį, t. y. yra juodi ar tamsiai rudi, jums tiks aukso ar sidabro spalvos rėmeliai. Jei ieškote tamsesnio aksesuaro, pabandykite marmuro ar bordo atspalvius. Siūlome vengti juodos spalvos, kadangi jūsų veidas taps blankus. Jei turite šiltesnių tonų plaukus, pvz., kaštono atspalvio, rinkitės perlamutrinius rėmelius arba akinius, turinčius vario ar bronzos atspalvį.

Akiniai pagal akių spalvą

Kad išryškintumėte veido bruožus ir pabrėžtumėte natūralų savo grožį, akinius galite rinktis ir pagal akių spalvą. Mėlynoms akims puikiai tiks rudi rėmeliai, kurie suteiks išraiškingumo. Taip pat rekomenduojame išbandyti plieno ar sodriai mėlynos spalvos akinius. Jei turite žalias akis, jums puikiai tiks smaragdinio atspalvio ar tamsaus violetinio tono akiniai. Rudoms akims rekomenduojami švelniai violetiniai atspalviai. Gilumo suteiks tamsios kavos tonai. Ieškodami akinių, įvertinkite ir savo odos toną bei drabužių stilių – pasimatuokite bent kelis skirtingus rėmelius, kad priimtumėte geriausią sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *