Vokas –  siuntimo priemonė, skirta ne tik laiškams

 Jau seniai praėjo tie laikai, kuomet vokas atliko tik vieną, laiškų siuntimo paskirtį. Šiais laikais, pakavimo medžiagomis prekiaujančios įmonės, tokios kaip https://vokucentras.lt/ gali pasiūlyti itin plačią vokų pasiūlą. Skirtingų dydžių, formų ir paskirties vokai gali praversti įvairiausiais gyvenimo atvejais. Tai nepakeičiama pakavimo priemonė, kuri savo kaina yra gerokai patrauklesnė už kitas pakavimo priemones, tokias kaip dėžės. Taip pat ši priemonė sutaupo daug brangaus laiko. Jos dėka pakavimo procesas tampa gerokai paprastesnis ir greitesnis. Pakavimo vokai yra skirtingų dydžių, pasižymi skirtingomis teigiamomis savybėmis. Tačiau, kokie vokai populiariausi? Kokį voką reikėtų rinktis, norint apsaugoti siuntą nuo smūgių ar drėgmės?
 Vieni populiariausių – kurjeriniai vokai, pagaminti iš specialios, tvirtos, drėgmei atsparios plėvelės. Platus, plastikinių vokų dydžių pasirinkimas ir patraukli kaina yra pagrindinės savybės, lemiančios šių vokų populiarumą. Plastikinius kurjerinius vokus noriai renkasi įmonės, prekiaujančios drabužiais, patalyne, rankšluosčiais ar kitomis, trapumu nepasižyminčiomis prekėmis. Šie vokai tvirti, tad jais galima drąsiai siųsti didesnių išmatavimų ar sunkesnio svorio, nedūžtančias prekes.

 Trapesniems, smūgių ar subraižymų bijantiems gaminiams, prekėms – idealiai tiks vokai su oro apsauga. Tokio tipo vokai, vidinėje dalyje turi apsauginį, burbulinės plėvelės sluoksnį. Jo dėka, prekė bus apsaugota nuo transportavimo metu pasitaikančių nesklandumų, smūgių. Tai saugus pasirinkimas siunčiant prekes į užsienį, paštomatais ar naudojantis kurjerių paslaugomis. Kurjeriai kasdien klientams pristato itin didelius kiekius, skirtingų svorių ir išmatavimų siuntų, tad labai svarbu iš anksto griebtis atsargumo priemonių ir tinkamai supakuoti siuntą, norint, kad klientą pasiektų prekinės išvaizdos nepakeitusi prekė.

 Saugiausias sprendimas – vokai pagaminti iš aukštos kokybės HDPE plėvelės ir padengti, vidiniu, burbulinės plėvelės sluoksniu. Tokio voko pagalba, jūsų siunta bus apsaugota nuo išorinių aplinkos veiksnių, tokių kaip lietus, sniegas, purvas. Burbulinės plėvelės sluoksnis atliks darbą vidinėje voko dalyje ir apsaugos siuntą nuo smūgių. Tokio tipo vokai yra draugiški gamtai, perdirbami. Šie vokai – naujiena rinkoje, tačiau juos galite įsigyti internetinėje parduotuvėje vokucentras.lt.

 Vokai – sąlyginai nebrangi, praktiška, saugi pakavimo priemonė. Pakavimo medžiagas parduodančios įmonės, tokios kaip vokucentras.lt suteikia galimybę įsigyti vieną vienetą ar itin didelį kiekį vokų. Tad nebijokite eksperimentuoti, išbandykite skirtingų dydžių, paskirties vokus ir nustebinkite savo klientą kaskart vis kitu, kokybišku įpakavimu. Jeigu prieš perkant pakavimo prekes, norite įvertinti jų kokybę ir realiai apžiūrėti asortimentą, atvykite adresu: Eitminių g. 12, LT-12111, Vilnius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *