Vyriški maudymosi šortai

vyriški šortaiArtėja vasaros sezonas ir moteriškės, kaip išprotėjusios pradeda naršyti interneto platybėse ieškodamos naujų maudymosi kostiumėlių. Vyrai tuo tarpu sėdi prie televizoriaus ir šypsosi, matydami savo damų „kančias“. Jie maudymosi kostiumėlį turi. Vieną. Kurį pirko prieš trejetą metų.

Gaila, bet trijų ir daugiau metų senumo maudymosi kostiumėliais pasipuošę vyrai vasarą užplūsta Palangos, Turkijos, Egipto, Ispanijos pliažus. Ne, jie nenusitrynę, tačiau ir nebemadingi. Vyriški maudymosi šortai turėtų būti keičiami kiekvienais metais. Paprastai per atostogas reikėtų turėti bent 3 šortus. Su vienais maudomės ryte, tada džioviname ir vakare einame jau su kitais. Treti turėtų būti skirti atsargai arba pakeitimui.

vyriški maudymosi šortaiJei moteriški maudymukai yra brangūs, vyriški maudymosi šortai nė iš tolo kaina negali lygiuotis į moteriškuosius. Kokybiški ir madingi šortukai kainuoja nuo 40 iki 90 litų. Tai tokia suma, kokią kiekvienais metais galima sau leisti. Aišku, yra ir brangesnių, yra ir pigesnių. Čia minimas vidurkis, kuris akivaizdus bet kurioje interneto parduotuvėje, prekiaujančioje apatiniu trikotažu arba maudymukais.

2014 metų mados

Estela.lt el. parduotuvės pardavėjos papasakojo, kad šiais metais itin populiari melsva spalva. Aišku, tamsiai mėlyna yra laikoma klasikine vyriškų glaudžių ir maudymosi šortų spalva, tačiau 2014 metais paplūdimyje matysime šviesiai mėlynos ar net žydros spalvos modelius. Taip pat populiari ir raudona bei oranžinė spalvos.

vyriški šortaiRaštuoti modeliai iš mados dar neišėjo, tačiau pastebima, kad vyrai labiau renkasi vienspalvius arba su ne itin ryškiais ornamentais (juostelėmis, siuvinėjimais ir t.t.).

Populiariausi šortukai – vidutinio ilgumo. Aptemti vyriški maudymosi šortai populiarūs jau keletą metų, lyginant su glaudėmis ar stringais (!), bet dabar ilgus iki kelių šortus keičia kiek trumpesni modeliai – iki blauzdų vidurio. Tokie šortai yra patogūs deginantis saulėje ir pramogaujant vandens parke. Be to jie yra su kišenėmis, tad juos galima dėvėti ne tik vandenyje. Šortai su raišteliais, todėl su jais patogu nardyti ir plaukioti nebijant, kad pasimes.

Tokios šių metų tendencijos. Jos nesikeičia taip dažnai, kaip moteriškų rūbų, tačiau jas žinoti turėtų kiekvienas save gerbiantis, o ne tik stilingai norintis atrodyti vyras.

P.S. Reikės ir pačiam naujus šortus įsigyti, nes paskutiniai buvo pirkti prieš 2 metus.

 

Mano šortai pernai
Pernai Egipte dėvėjau tokius paprastus juodus aptemptus šortus. Štai juos ir reiks pakeisti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *