Aukščiausio lygio europinis futbolas Čempionų lygos turnyre

Esate tikri futbolo sporto šakos mylėtojai? Futbolas jums yra lyg antra religija? Nepaisant to, kad paprastai antrąja religija mūsų šalyje yra vadinamas krepšinis, jūs futbolui jau nuo seno esate linkę skirti kur kas daugiau dėmesio? Tokiu atveju jūs neabejotinai su dideliu nekantrumu, jauduliu ir adrenalinu stebite kiekvienas UEFA Čempionų lygos rungtynes, kuriose tarpusavyje rungiasi pačios pajėgiausios Europos šalių futbolo komandos.

Tiesą sakant, būtent UEFA Čempionų lyga yra vadinama pačiu prestižiškiausiu Europos futbolo turnyru, todėl visiškai nenuostabu, kad čempionato metu daugelyje pasaulio šalių ypač suaktyvėja sporto statymai (angl. „sports betting“) ir reikšmingai išauga rungtynių bilietų pardavimai. Taip pat šiuo laikotarpiu daugybė futbolo sporto šakos sirgalių rungtynes stebi savo televizorių ekranuose ir internetu. Skaičiuojama, kad vidutiniškai per sezoną šis čempionatas sulaukia daugiau nei 3,7 mlrd. žiūrovų! Šis skaičius yra tiesiog neįtikėtinas ir labai puikiai parodantis, kiek daug žmonių pasaulyje mėgsta futbolą ir kiek daug dėmesio jie yra linkę skirti Čempionų lygos turnyrui.

Be abejo, kai kalba pakrypsta apie bet kurį futbolo čempionatą (ir ypač patį prestižiškiausią visoje Europoje), daugeliui žmonių bene įdomiausiomis detalėmis tampa tai, kas yra daugiausiai kartų laimėję vieną ar kitą čempionatą. Taigi, kalbant apie UEFA Čempionų lygą, taip pat vertėtų įvardinti ir šio čempionato pagrindinius favoritus.

Iki šiol Čempionų lygos turnyrą daugiausiai kartų yra laimėjusi „Real Madrid“ komanda, kuri turi net 13 pergalių! Tai labai puikiai parodo, kokio aukšto lygio yra ši futbolo komanda ir kokius profesionalius futbolininkus ji turi savo pagrindinėje sudėtyje. Taip pat negalima pamiršti ir „AC Milan“ komandos, kuri Čempionų lygos turnyre pirmąją vietą yra iškovojusi 7 kartus. Jai ant kulnų pergalių skaičiumi mina ir „Liverpool“ komanda, kuri turnyrą yra laimėjusi 6 kartus. Žinoma, turi būti paminėtas ir „Bayern Munchen“ futbolo klubas, kuris savo sąskaitoje turi 5 pergales, „FC Barcelona“ klubas, turintis 5 pergales, ir „Ajax“ klubas – su 4 pergalėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *