Automobilių apklijavimas

automobilių apklijavimasKaip savo automobilį padaryti išskirtinį? Vienas iš būdų – nudažyti tam tikra reta spalva. Skaisčiai oranžinis Audi bus tikrai pastebimas, tačiau ar nesukels tai juoko tikriems Audi gerbėjams? Žydra Opel Zafyra irgi atrodytų keistokai šalia kitų savo „sesučių“, kurios yra dažniausiai sidabrinės arba tamsiai mėlynos. Dažymas gal ir nebloga idėja, tačiau čia galite perlenkti lazdą, o be to tai gana brangu.

Automobilių apklijavimas lipdukais – pigesnis būdas, be to visiškai originalus. Čia jau galite būti visu 100 procentų tikri, kad tokio lipduko niekas neturi… Aišku, jei jį pirkote ne iš el. parduotuvės, o užsakėte jo dizainą pas profesionalius automobilių apklijuotojus. Galima apklijuoti visą automobilį, o taip pat galima tik tam tikrus elementus – priekinį kapotą, dureles, bagažinę (kartu su langu), šoninius sparnus ir net stogą (beje, puiki reklamos priemonė daugiabučių kieme).

Automobilių apklijavimui naudojamos specialios PVC plėvelės, kurios yra itin atsparios išoriniam poveikiui. Tai reiškia, kad galite apklijuotą automobilį drąsiai varyti į automatinę plovyklą, kur šepečiai negaili automobilio šonų… Taip pat plėvelė greitai nenublunka, tad nereikės vasarą specialiai ieškoti pavėsio po medžiais ir rizikuoti būti apdergtam paukščių. Paprastai tokioms plėvelėms net suteikiama garantija 10 metų (arba mažiau) – priklausomai nuo gamintojo ir tipo.

Saugumas irgi svarbus momentas, tad automobilių apklijavimas padeda apsisaugoti nuo korozijos, nedidelių išorinių poveikių (akmenukų, krušos), mechaninių įbrėžimų.

Plėvelių privalumas yra tas, kad jomis galima išgauti ne tik ornamentus ar unikalias spalvas, bet ir tekstūras – padaryti automobilius matinius, padengtus roplio oda, su blizgučiais. Gaila, kad kailiu padengti sudėtinga 😉

Automobilių apklijavimo specialistų nėra daug, tačiau tai ilgalaikė investicija, todėl verta išsirinkti pačius geriausius. Visada pasidomėkite, ar apklijuotojai gali pasiūlyti unikalų dizainą, nes tik taip būsite garantuoti, jog jūsų transporto priemonė – visiškai unikali ir originali.

Automobilių apklijavimas skirtas ne vien tik reklamai ir lenktyniniams automobiliams. Apsiklijuoti gali visi privatūs savininkai, tiesiog norintys atrodyti kitaip, išsiskirti iš minios. Tai gali būti įvairiais ornamentais ir užrašais padabinti automobiliai, arba tiesiog išskirta tam tikra automobilio detalė.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *