Estetinis plombavimas Panevėžyje: danties išvaizda sąlygoja burnos ertmės sveikatą

estetinis plombavimas PanevezyjeKai kalba pakrypsta apie odontologus, dažną apninka neigiamos emocijos. Vieniems nuogąstavimus kelia mintys apie galimą skausmą, tuo tarpu kiti, šiek tiek praktiškesni, iškart ima skaičiuoti, kokias sumas teks “pakloti” būsimoms procedūroms. Nei viena priežastis negali įtakoti apsispredimo apskritai atsisakyti šio vizito: kuo ilgiau lauksite, tuo ilgesnis bei brangesnis gydymas bus reikalingas. Apie skausmą kalbėti apskritai nereikėtų – modernios šių dienų technologijos bei gydytojų kvalifikacija garantuoja minimalų diskomforto jausmą (aišku, tai priklauso ir nuo kiekvieno paciento skausmo toleravimo laipsnio bei psichologinio nusistatymo). Gera žinia, iliustruojanti mūsų augantį sąmoningumą: vis sparčiau daugėja žmonių, suvokiančių, jog burnos sveikata reikia  pradėti rūpintis kaip įmanoma greičiau, nelaukiant pablogėjimo. Tad tokia paslauga kaip estetinis plombavimas Panevėžyje bei kituose miestuose sulaukia paklausos.

Kas yra įprastas dantų plombavimas, aiškinti daug nereikia: atsirastų tik maža dalis žmonių, kuriems šios procedūros neprireikė. Tai – atsiradusių skylučių danties ertmėje (termiškai kalbant – karieso) užpildymas specialia medžiaga. Plombavimas yra būtinas, siekiant išsaugoti pažeistą dantį bei nepakenkti likusiesiems. Tuo tarpu estetinis plombavimas Panevėžyje – kaip galima suprasti iš pačios sąvokos, visų pirma yra skirtas patraukliai (o tiksliau – natūraliai) dantų išvaizdai palaikyti.

Estetinį dantų vaizdą gali darkyti keletas anomalijų (nekalbant apskritai apie tuščią tarpą vietoje danties):

  • dėl mechaninio poveikio nuskilęs danties kamputis;
  • akivaizdžiai “nukramtyti” dantų pakraščiai;
  • pakitusi danties spalva
  • anomališkai sudygę dantys: kreivi, reti arba priešingai – esantys per arti vienas kito.

Šie defektai  sąlygoja dažno žmogaus kompleksus dėl savo išvaizdos (nepasitikėjimo savimi pasėkmėms aptarti reikėtų skirti atskirą temą). Jei tai yra mažiau pastebimi krūminiai dantys, daugelis tai ignoruoja (kaip netrukus paaiškės – veltui), tačiau jei priekiniai – akivaizdi problema, kurią estetinis plombavimas Panevėžyje gali greitai išspręsti (per vieną vizitą gali būti restauruojami net keli dantys).

Kalbant apie burnos ertmę, nėra teisinga apsistoti tik ties grožio aspektu – pastarasis yra glaudžai tarpusavyje susijęs ir su praktine dantų funkcija bei jų sveikata. Tarkime, susitaikome su nuskilusio danties atvaizdu veidrodyje ir nusprendžiame kurį laiką vizitą pas odontologą atidėti. Kokios pasėkmės laukia?

  • dantis, tikėtina, taps jautresnis, gali kilti karieso pavojus;
  • net ir vienas dantukas gali pabloginti sąkandį;
  • kenčia kramtymo kokybė, o tai gresia ir virškinimo sutrikimais.

Estetinis plombavimas, atliktas kvalifikuoto odontologo, leis jums džiaugtis taisyklingos formos, natūralios spalvos, tinkamai savo darbą atliekančiais dantukais. O natūrali danties išvaizda – viena iš prevencijų prieš galimas rimtesnes problemas. Būtina paminėti, jog tai  – neskausminga procedūra. Abejojantys dėl savo finasinio pajėgumo, gali pasinaudoti šiuo metu vis populiarėjančia galimybe savo burnos ertmės sveikata pasirūpinti išsimokėtinai. Tai – išties protinga investicija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *