Geriausias lūpų balzamas lūpų priežiūrai

Lūpos yra oda, labai panaši į kitą jūsų kūno odą. Tačiau šią odą nuolat drėkina liežuvis, vanduo, maistas ir t. t., o džiovina kiekvienas jūsų įkvėpimas. Taigi lūpos nuolat patiria daugybę drėkinimo ir džiūvimo ciklų. Lūpos neturi riebalinių gyslelių drėgmei pakeisti, todėl jos išsausėja ir gali gana lengvai įtrūkti.

Jei dar pridėsite saulės spindulius, prie džiūvimo veiksnių prisidės deginantis veiksnys. Dar labiau išsausėti gali paskatinti itin sausi žiemos vėjai. Jei rūkote, dūmai prideda toksinų į lūpas, taip pat į burnos vidų, plaučius ir pan.

Dėl visų šių priežasčių lūpos gali išsausėti, sutrūkinėti, suskilinėti ir (arba) nudegti. Todėl dauguma mūsų randa pagalbą lūpų balzame, ypač žiemą. Lūpų balzamai pakeičia natūralius odos riebalus.

Taigi koks yra geriausias lūpų balzamas?

Akivaizdu, kad į šį klausimą galima atsakyti subjektyviai, t. y. tas, kuris jums labiausiai tinka. Taigi toliau pateikiame – kaip  lūpų balzamai gali jums padėti, kad geriau pasirinktumėte, kai pirksite kitą balzamo tūbelę.

Ryški saulė

Saulės poveikis gali sukelti išsausėjimą ir šerpetojimą. Lūpos, kaip ir visa oda, yra jautrios ultravioletiniams saulės spinduliams, todėl lengvai nudega. Ieškokite balzamų su apsauginiu filtru nuo saulės (SPF 15 ar daugiau), jei planuojate valandų valandas būti lauke kaitrioje saulėje. Kai kurie balzamai gali sušvelninti ir suminkštinti lūpas ir puikiai pakeičia prarastus riebalus. Yra daugybė lūpų priedų, kartais vadinamų lūpų apsaugos priemonėmis, kuriuos verta išbandyti.

Kvepiančios

Kvepiančiuose lūpų balzamuose derinami melisų, dar vadinamų citrinų melisomis, ir manukos, dar vadinamos Naujosios Zelandijos arbatmedžiu, aliejai. Šis lupu balzamas ramina lūpų opas. Apelsinų ir kokosų aliejai yra sveiki priedai.

Viskas aplinkui

Tarp “All-around” lūpų balzamų galime rasti sveikų saldžiųjų migdolų aliejaus, palmių aliejaus, greipfrutų aliejaus, laimo aliejaus ir dozių vitamino E. Šie lūpų balzamai taip pat veikia kaip burnos gaiviklis. Kartais į formulę dedama pipirmėčių lapų aliejaus preparato.

Drėkinamasis balzamas

Iš augalų gaunami vaškai ir aliejai drėkina odą; vienas iš pavyzdžių – kokosų kremo lūpų balzamas. Lūpų terapija – tai dar viena lūpų balzamo rūšis, apsauganti lūpas nuo suskeldėjimo. Apelsinų aliejus yra vertinga lūpų terapijos formulės sudedamoji dalis.

Vitaminas E ir pipirmėtės

Appletini lūpų balzame yra daug vitamino E, kuris tinka sausėjančioms lūpoms gydyti. Jis minkština lūpas ir veikia kaip stimuliatorius. Pipirmėčių lūpų balzamas gaivina burną ir lūpas. Jie vėsina burnos kvapą.

Naminių lūpų balzamų rinkiniai

Galima pasigaminti lūpų balzamą, kuris gali būti puikus jūsų lūpoms. Daug kartų tai duos geresnių rezultatų nei brangūs rinkoje pirkti balzamai, nes galite eksperimentuoti su receptais, kad pasiektumėte tai, kas jums atrodo geriausia. Šiuose balzamuose yra visiškai natūralių ingredientų, kurių sąraše yra sviestų: taukmedžio, kakavos ir kt. Juos galite pasigaminti citrusinių vaisių kvapo; trumpai tariant, turite daugybę pasirinkimų.

Kalbant apie tai, koks yra geriausias lūpų balzamas – tai priklauso nuo jūsų lūpų ir nuo to, kaip jos į jį reaguoja. Išparduodami iš lentynos firminiai lūpų balzamai gali būti brangūs ir galima manyti, kad kuo brangesni, tuo jie jums geresni. Tačiau taip yra ne visada, nes kiekvieno žmogaus lūpos yra skirtingos. Taigi rasti jums tinkamiausią yra asmeninis pasirinkimas. Norėdami pasirūpinti lūpomis, eksperimentuokite su įvairiais balzamais, o atradę tą, kurio sudedamosios dalys duoda geriausius rezultatus, jo laikykitės. Tai bus geriausias lūpų balzamas jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *