Greitos paskolos. Gaukite kreditą, net neišėję iš namų


Greitos paskolos dažnai tampa itin populiari paslauga Lietuvoje. Žmonės dažnai susiduria su netikėtomis problemomis, kurios reikalauja išlaidų. Atsitinka taip, kad ištikus bėdai, nėra iš kur paimti pinigų, todėl tenka imti greitąjį kreditą, kad išsispręstų finansinės problemos. Netikėtai sugedo transporto priemonė ar užklupo netikėta ir svarbi šventė. Prašyti iš artimųjų ar draugų pinigų, tikrai nėra malonu, tad tokiu atveju paprasčiau pasiimti kreditą. Didėjant greitųjų kreditų paklausai, pastebima, kad dažnai žmonės skolinasi pinigus labai neapgalvotai ir neatsakingai. Tokiais atvejais, skolas reikia išieškoti  teismo pagalba ir ikiteisminiu būdu. Imdami kreditą, turite žinoti, kad greitos paskolos jums tikrai gali pagelbėti, kada pristinga pinigų, bet tokį sprendimą, visada reikia aptarti su šeimos nariais, kad nekiltų papildomų problemų.

Dažnai pirmasis greitas kreditas, būna nemokamas. Paskolos paraišką galima pateikti, net neišėjus iš namų. Jums tik reikia interneto ir kompiuterio ar išmanaus telefono. Paskolos internetu yra suteikiamos asmenims, tik tada, kai yra įvertinamas jų mokumas. Už mokestinių prievolių vykdymą, visą atsakomybę turi prisiimti asmuo, kuris gauna paskolą. Jei paskolos gavėjas, kuriam paskola yra suteikta internetu, nevykdo sutartų įsipareigojimų, jam gresia finansinė atsakomybė. Jei įmokos už paskolą yra mokamos ne laiku arba yra visai nemokamos,  paskolos teikėjas, turi pilną teisę kreiptis į Lietuvos Respublikos teismą, skolų išieškojimo tarnybą.

Šią paslaugą gali gauti kiekvienas Lietuvos Respublikos pilietis, nuo 18 – 21 metų. Paskolas internetu teikiančios įstaigos, pasilieką teisę sudarytoje sutartyje, nurodyti papildomas sąlygas dėl asmens amžiaus. Jeigu norite gauti paskolą internetu , jums reikia turėti galiojančią banko sąskaitą, Lietuvoje savo veiklą vykdančiame banke. Labai dažnai paskolos gavėjas, turi teisę, vienam mėnesiui pratęsti paskolos ir palūkanų gražinimo terminą.

Internete ar per televiziją, dažnai galime išvysti reklamų, kuriose teigiama, kad greitąsias paskolas teikiančios įstaigos, jas suteikia nemokamai. Abejojate ar tai tiesa? Tai nėra apgaulė. Įmonės, kurios nori pritraukti klientus, pirmą kartą imant paskolą, ją suteikia nemokamai. Skolinantis pirmą kartą, paskolą gausite be palūkanų ir be papildomų administravimo mokesčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *