Gyvūnų kirpykla – paslauga, aktualu kiekvienam sąmoningam šeimininkui

Senas ir visiems girdėtas posakis, jog gyvūnas – tarsi šeimos narys. Aišku, neužtenka vien džiaugtis šio draugija, būtina ir tinkamai rūpintis savo kate ar šunimi. Rūbai, maistas, veterinaro priežiūra ar net gyvūnų kirpykla – sritys, reikalaujančios tiek skirti laiko, tiek ir papildomų išlaidų. Atrodytų, kam tam keturkojui, ypač, jei šis nesilanko parodose, kirpėjo paslaugos? Kita vertus, žmonėms, auginantiems gyvūnus, tokie klausimai net nekyla. Kartais šukuosenos daromos norint tiesiog gyvūną pagražinti, tačiau ši paslauga turi ir svarbių praktinių funkcijų. Nukirpus gyvūną, šiam lengviau išgyventi vasaros karščius, mažiau plaukų patenka į virškinamąjį traktą, o ir namuose akivaizdžiai sumažėja visur beskraidančių plaukų kiekis. O į vadinamuosius „kaltūnus“ sulipę plaukai gyvūnėliui gali sukelti ir diskomfortą ar ne skausmą. Būtent dėl tokių priežasčių daugeliui šeimininkų, ypač – ilgaplaukių keturkojų, gyvūnų kirpykla – paslauga, natūraliai įtraukiama į savo dienotvarkę.

Aišku, pamačius, kokia yra šios paslaugos kaina, daliai gimsta geniali mintis pačiam tapti savo augintinio kirpėju. Šaunu, kodėl gi ne. Tačiau derėtų įvertinti keletą svarbių niuansų. Visų pirma, paprastomis buitinėmis žirklėmis šuns ar katino gražiai nenukirpsi. Reikia įsigyti specialiai tam skirtas priemones, kurios, renkantis kokybiškas (o tokias ir rekomenduojame), kainuoja iš tiesų nemažai.

Savaime suprantama, norite, kad augintis, nesvarbu, jog ir iš namų kirpyklos išėjęs, neatrodytų kaip „pusiau skustas“. Lankyti gyvūnų kirpimo kursų gal ir nebūtina, tačiau skirti laiko pasidomėti šio darbo specifika tikrai teks. O ar pagalvojote, ką darysite, jei jūsų numylėtinis nebus nusiteikęs „sėstis“ į kirpėjo kėdę? Tik nedidelė dalis gyvūnų šią procedūrą priima natūraliai. Geras  kirpėjas turi ne tik žinoti naujausias gyvūnų kirpimo tendencijas, bet ir gebėti prieiti prie gyvūno taip, jog šis ne tik leistųsi būti nukerpamas iki galo, bet ir nepatirtų didelio streso.

O gal, užuot žaidus žaidimą „gyvūnų kirpykla“, kur kas paprasčiausiai užregistruoti savo augintinį pas profesionalų Petoffice.lt gyvūnų kirpėją? Čia dirba ne tik gerai žirklėmis ar skutimosi mašinėle „žongliruojantys“ kirpėjai, bet, svarbiausia, gyvūnus mylintys žmonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *