„Husqvarna“ prekės ženklo įrankiai

„Husqvarna“ prekės ženklas Lietuvoje gerai žinomas, o įrankiai pripažinti ir mėgėjų, ir profesionalų, kaip kokybiški, efektyvūs ir ilgaamžiai. Dar viena priežastis rinkti tokį prietaisą ta, kad originalios „Husqvarna“ dalys lengvai randamos internete ar fizinėse parduotuvėse, todėl sugedusius prietaisus lengva remontuoti.

„Husqvarna“ grandininiai pjūklai

Šio prekės ženklo pjūklai labai įvairūs, tiek pagal savo paskirtį, tiek pagal kainą ar galingumą. Tokia įvairovė patogi vartotojui, nes jis gali išsirinkti įrankį būtent savo poreikiams. Mažesnės, iki 2 kW galios pjūklai, skirti nuosavų sodybų šeimininkams, kurie įrankius naudoja ne kiekvieną dieną. Galingesni įrankiai, su storesne grandine, ilgesne pjovimo juosta tinkami profesionalams.

Naudojant pjūklą reikėtų žinoti, kaip atlikti techninę priežiūrą ir kaip pašalinti randamus gedimus. Dažniausiai susidėvėjusios „Husqvarna“ dalys keičiamos naujomis ir taip įrankis pataisomas. Galima iš anksto įsigyti kelias pjovimo juostas ir grandines, nes jos dyla labiausiai.

Žoliapjovės

„Husqvarna“ žoliapjovė puikus pagalbininkas sode ar prie namo. Jos patogios tuo, kad dirba pakankamai tyliai, todėl žolę pjauti galima anksti ryte, nebijant prižadinti kaimynų. Žoliapjovėms tinka įvairūs priedai, kurie pritaikyti individualiai kiekvienam klientui. Pavyzdžiui, gali būti pridėtos „Husqvarna“ dalys, skirtos pjauti žolei, vejai, kirpti gyvatvorėms. Vejapjovė skirta trumpai vejai pjauti, o stambesnei žolei reikia kito įrenginio. Jeigu sodyboje yra daugiau žemės, medžių ir krūmų, kurių nepavyksta nušienauti su vejapjove, universalus „Husqvarna“ rinkinys būtų patogesnis sprendimas.

Prietaisų „Husqvarna“ dalys

Naudojami sodo įrankiai dėvisi, po kurio laiko tenka keisti jų detales. Įsigijus pigų prietaisą turguje be garantinio laikotarpio, jį gali tekti remontuoti dažniau, tačiau reikiamų detalių įsigyti bus sudėtingiau. Sodo technikos „Husqvarna“ dalys lengvai randamos internete arba specializuotose parduotuvėse. Viena iš jų įsikūrusi Kaune, Lakūnų pl. 81 – tai „Agro Parts Baltija“ parduotuvė, kurioje surasite „Husqvarna“ dalis ir mėgėjiškai, ir profesionaliai sodo technikai. Ši parduotuvė veikia internete, adresu agropartsbaltija.lt. Galite užsakyti grandines, pjovimo juostas, variklių dalis, duslintuvus, oro filtrus, peilius, pjovimo galvas, diskus ir kt. įvairių modelių technikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *