Kokios siuntos dažniausiai siunčiamos į Šiaurės Airiją?

Bendravimas su užsienyje gyvenančiais giminaičiais ir bičiuliais neįsivaizduojamas be siuntų. Netikėtomis staigmenomis dažniausiai norime pradžiuginti artimuosius švenčių proga, o kartais tiesiog norėdami sustiprinti atstumo skiriamą ryšį. Šiaurės Airija – šalis, kurioje tiek laikinai, tiek pastoviai gyvena ne maža dalis lietuvių. Aptarkime, kokios siuntos į Šiaurės Airiją populiariausios ir ką verta žinoti jas siunčiant, bus naudinga.

Maisto produktai

Ne paslaptis, kad ilgesnį laiką gyvenantys Šiaurės Airijoje lietuviai pasiilgsta lietuviško skonio šokolado, duonos ar kitų produktų. Tad progai pasitaikius Lietuvoje gyvenantys giminaičiai prie siuntos prideda ir lietuviškų skanėstų. Tam, kad maisto produktų siuntos į Šiaurės Airiją nukeliautų gero stovio, pirmiausia būtina jas tinkamai supakuoti. Birūs produktai turi būti sandariose tarose. Taip pat rekomenduojama naudoti ne stiklines, bet nedūžtančias (plastikines ar metalines) taras ir indelius. Be abejo, patariama siųsti tik tokius maisto produktus, kuriems nepakenks 3 – 4 dienų (per tiek laiko pristatomos siuntos į Šiaurės Airiją) laikymas ne šaldytuve, o kambario temperatūroje.

Suvenyrai

Įvairūs mieli daikčiukai su Lietuvos atributika dažniausiai siunčiami įvairių švenčių proga. Siunčiant suvenyrus į Šiaurės Airiją taip pat svarbu juos tinkamai supakuoti. Dužūs suvenyrai turi būti supakuoti į apsauginę plėvelę, o dėžėje likusi laisva vieta užpildoma granulėmis arba burbuline plėvele. Tuomet net ir ypatingos siuntos į Šiaurės Airiją su trapiais suvenyrais bus pristatytos nepriekaištingos būklės.

Drabužiai/ avalynė/ buities prekės

Ne ką rečiau į Šiaurės Airiją siunčiami ir tokie praktiški daiktai kaip namų apyvokos reikmenys, drabužiai ar avalynė. Šios siuntos į Šiaurės Airiją nukeliauja be jokių problemų, o tokių daiktų siuntėjams tereikia pasirūpinti tinkamu daiktų supakavimu. Daugiau dėmesio rekomenduojama skirti tokiems namų apyvokos daiktams, kurie gali pažeisti pakuotę, pavyzdžiui, stalo įrankiams ar virtuvėje naudojamiems smulkiosios buitinės technikos prietaisams. Geriausia aštrių daiktų dalis apvynioti burbuline plėvele ir tik tuomet dėti į dėžę.

Norint, kad siuntos į Šiaurės Airiją būtų pristatytos sklandžiai ir be jokių trikdžių, jei tik įmanoma, planuokite jas iš anksto. Taip ne tik išvengsite bereikalingo skubėjimo, bet ir galėsite pasirinkti ekonomiškesnį siuntų gabenimo būdą, kai siuntos į Šiaurės Airiją nugabenamos 3 – 4 dienų bėgyje. Na, o norint greitesnio siuntų pristatymo, visuomet gelbsti Express siuntų pristatymo paslaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *