Kaip turėtų būti įsigyjami wordpress dizainai?

Norėtumėte pakeisti savo interneto svetainės dizainą, bet nenorite leisti didžiulių sumų? WordPress dizainai šiuo metu kainuoja vos iki kelių dešimčių eurų, o kai kurių kaina neretai krenta ir iki vos kelių eurų. Jeigu jūsų interneto svetainė veikia ant WordPress turinio valdymo sistemos, tai tuomet dizainą pasikeisti bus labai paprasta. Tačiau reikia paminėti, kad dizaino keitimas nėra viena iš lengvųjų dalių, nes pirmiausia reikėtų susirasti tinkamą variantą, kuris būtų pritaikytas naujausiai turinio valdymo sistemos versijai. Tai reiškia, kad kai kurie WordPress dizainai nėra pritaikyti naujausioms versijoms, todėl labai svarbu, jog nenaudotumėte neaiškių dizainų, kuriuos siūloma įsigyti vos už kelis centus ar visiškai nemokamai.

WordPress dizainai turėtų būti pasirenkami ne tik pagal kainas.

Jeigu ketinate skirti kelias dešimtis eurų naujo dizaino įsigijimui, tai dar nereiškia, kad reikia dairytis į pačius pigiausius pasiūlymus. Labai svarbu, jog dizainus pirktumėte iš tokių vietų, kurios neturi blogų atsiliepimų. Aiškiau kalbant, nepirkite dizainų iš tų platformų, kurios yra pasižymėjusios kaip siūlančios saugumo reikalavimų neatitinkančius dizainus. Internete tikrai galite rasti patikimas platformas, kuriose WordPress dizainai atitinka visus saugumo kriterijus. Tokiose vietose ir būtų geriausia juos įsigyti.

Kas liečia dizainų pasirinkimą pagal kainas, tai paprasčiausiai reikėtų žinoti, kad mažai žinomos platformos neretai tuos dizainus už grašius atiduoda tuomet, kai jos turi daug saugumo spragų. Žinoma, pasitaiko ir visokiausių akcijų, tad geriau jau ir dairykitės į specialius pasiūlymus geriau žinomose platformose, o ne rinkitės neaiškių platformų pasiūlymus už grašius.

Dabar WordPress dizainai turėtų būti pasirenkami ir pagal naudojimo licenciją.

Ketinantiems įsigyti dizainą iš kurios nors žinomos platformos, pirmiausia reikėtų pasidomėti kokia yra licencijavimo sąlyga. Tai reiškia, kad kai kurie WordPress dizainai gali būti pardavinėjami su sąlyga, jog už sumokėtą mokestį jūs tą dizainą naudosite tik ant vienos interneto svetainės – negalėsite to paties dizaino naudoti kitose savo svetainėse. Dėl to reikėtų domėtis iš anksto. Yra patikimų platformų, kurios už gana mažą sumą siūlo ir dizainų neribotą naudojimą, tad tuo pasidomėkite plačiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *