Kinietiškų pjūklų gedimai

Nors kinietiški pjūklai negali pasigirti originaliomis detalėmis ar naujoviškomis sistemomis, tačiau jie gan neblogai kopijuoja žinomų pjūklų gamintojų sukurtus įrankius, juos parduoda už žymiai mažesnę kainą. Taigi, įsigyti tokį įrankį taupumo sumetimais gal ir verta, tuo labiau, kad jam sugedus, Lietuvoje galima lengvai rasti kinietiškų pjūklų dalių ir įrankį pataisyti.

Pjūklui sugedus reikėtų nustatyti gedimą ir pakeisti sudilusias detales naujomis. Aptarsime, kokie būna duslintuvo, cilindro-stūmoklio ir tepimo sistemų nesklandumai.

Dažniausiai gendančios kinietiškų pjūklų dalys – uždegimo žvakė, duslintuvas

Visi grandininiai pjūklai yra panašios struktūros, ar tai būtų kinietiškas, ar europietiškas gaminys. Sugedus įrankiui, reikėtų patikrinti uždegimo žvakę. Atjunkite laidą ir atsukite uždegimo žvakę. Jeigu žvakė per daug išsitepusi degalais gali būti, kad netinkamai sureguliuotas karbiuratorius.

Žvakė, padengta suodžiais reiškia, kad arba naudojama prastos kokybės alyva, arba netinkamai sureguliuotas karbiuratorius, neteisingai apskaičiuotas alyvos ir benzino santykis. Žvakę reikėtų nuplauti, nuvalyti nuosėdas aštriu daiktu, jeigu ji netinkama naudoti, pakeisti nauja. Uždegimo žvakę ir kitas kokybiškas kinietiškų pjūklų dalis galite rasti parduotuvėje internete agropartsbaltija.lt.

Jeigu grandininio pjūklo variklis veikia gerai esant mažoms apsukoms ir išsijungia esant maksimalioms, priežastis gali būti užsikimšęs duslintuvas. Jį reikėtų nuimti, išardyti, nuvalyti nuosėdas, išdžiovinti ir įmontuoti į buvusią vietą. Duslintuvo užsikimšimui įtakos turi netinkama degalų mišinio sudėtis, prastos kokybės alyva.

Cilindro-stūmoklio ir grandinės tepimo sistemos

Tokios kinietiškų pjūklų dalys kaip cilindras, stūmoklis ir guoliai taip pat susidėvi. Variklis neveikia visu pajėgumu arba neužsiveda dėl žemo slėgio cilindre. To priežastis gali būti cilindro, stūmoklio, guolių susidėvėjimas. Jeigu išardžius stūmoklį jame randama skaldos ar įbrėžimų, jis turėtų būti pakeistas nauju.

Grandinės tepimo sistemos gedimai – alyvos nutekėjimas, nepakankamas tepimas, įtrūkimai alyvos siurblio korpuse. Reikėtų patikrinti ar vamzdžiai tinkamai sujungti su siurblio jungiamosiomis detalėmis, ar nėra įtrūkimų, taip pat patikrinti ar tepalų kanalai nėra užsikimšę. Jeigu alyvos tepimo sistemoje yra įtrūkimų, detales reikėtų pakeisti naujomis.

Naujas ir kokybiškas kinietiškų pjūklų dalis rasite internetinėje parduotuvėje agropartsbaltija.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *