Svorio atsikratymas be jokių alinančių „dietų“

Svorio atsikratyti galima labai greitai. Egzistuoja daugybė dietų, kurios yra skirtos greitam nereikalingų kilogramų atsikratymui, tačiau visos jos žmogų palieka alkaną ir alina jo organizmą. Taigi, kokia nauda iš greito svorio atsikratymo, jei jis taip pat greitai sugrįžta? Norint nereikalingų kilogramų atsikratyti visam laikui, geriausia svorį mažinti palengva. O visų svarbiausia, kad tai galite daryti be jokių alinančių „dietų“, kurios šiomis dienomis yra tokios populiarios. Laimei, paslaptis yra labai paprasta – tereikia pakoreguoti savo gyvenimo būdą ir kasdienius sprendimus.

Pusė kilogramo riebalų yra lygu 3500 kalorijų. Kasdien suvartojamų kalorijų kiekį sumažinant 500, per savaitę galima atsikratyti apytiksliai pusės kilogramo svorio. Tuo tarpu, jei norite išlaikyti savo dabartinį svorį, pakanka sumažinti dienos kalorijų skaičių 100 kalorijų – to turėtų pakakti, kad būtų išvengta papildomo 0,5-1 kg svorio, kurį paprastai suaugusieji priauga kiekvienais metais.

O tam, kad jums būtų dar lengviau sureguliuoti savo svorį ir išsaugoti savo gražias kūno linijas be jokių alinančių „dietų“, https://asun.lt/ pateikia keletą papildomų naudingų patarimų.

Nepamirškite apie gėrimuose esančias kalorijas. Nemaža dalis žmonių pamiršta, kad saldūs gėrimai turi kalorijų, tačiau nenumalšina alkio. Todėl vertėtų rinktis vandenį, o jei norite pasimėgauti arbata – būtų geriausia pasirinkti žaliąją arbatą. Atminkite, kad tik vandenyje ir žalioje arbatoje nėra jokių kalorijų, todėl tik tai gali būti vadinama skysčiais. Žinoma, savo mitybą galite paįvairinti ir natūraliomis vaisių ar daržovių sultimis.

Vartokite daugiau neapdorotų maisto produktų. Jūsų kasdienės mitybos racione neturėtų trūkti šviežių vaisių ir daržovių, kurios turi mažai kalorijų, tačiau labai daug mūsų organizmui būtinų vitaminų ir mineralų. Kuo daugiau vietos jūsų lėkštėje užims daržovės, tuo mažiau vietos liks jūsų mėgstamiems galbūt ne tokiems sveikiems produktams. Taip pat naudinga pietus arba vakarienę pradėti nuo daržovių salotų ar sriubos. Ir iš tikrųjų savo mitybą papildyti vaisiais bei daržovėmis nėra sudėtinga. Juolab, kad tai suteikia mums daug vitaminų, mineralų ir skaidulų. Kalbant apie skaidulas, nereikėtų pamiršti, kad jos kitaip dar vadinamos ir probiotikais. Jos padeda mūsų žarnyno bakterijoms, gerina sveikatą ir gelbėja lengviau reguliuojant svorį.

Rinkitės pilno grūdo produktus. Savo mityboje rafinuotus grūdus turėtumėte pasistengti pakeisti pilno grūdo produktais. Taip pat turėtumėte suvartoti ir daugiau skaidulinio maisto – tai savo ruožtu jums padės jaustis sotesniais, todėl jūs neleisite sau suvalgyti per daug didelių porcijų.

Kontroliuokite savo aplinką. Dar vienas labai paprastas, tačiau naudingas patarimas, kurio pagalba galima lengviau atsikratyti papildomų kilogramų, yra savo aplinkos kontroliavimas – nuo savo šaldytuvo pripildymo sveikais maisto produktais, iki tinkamų restoranų pasirinkimo. Tai reiškia, kad reikėtų pasirūpinti tokiomis kasdienėmis sąlygomis, kurios nekeltų jums jokių pagundų nukrypti nuo savo pagrindinio tikslo.

Sumažinkite savo porcijas. Jei jūs daugiau nieko nedarysite apart to, kad savo maisto porcijas sumažinsite 10 % – 20 %, jūs vis tiek atsikratysite papildomo svorio. Neretai tiek restoranuose, tiek ir namuose ruošiamo maisto porcijos būna pernelyg didelės. Todėl pradėjus rūpintis savo svoriu visuomet yra naudinga įvertinti ir savo porcijų dydį. Tam praverčia mažesnės lėkštės, virtuvinės svarstyklės ir kt.

Daugiau judėkite. Šiandien galima pasinaudoti daugybe įvairių mobiliųjų programėlių, kurių pagalba galite būti lengviau paskatinti kasdien nukakti didesnius atstumus pėsčiomis. Be to, visuomet galite sugalvoti šimtą vieną priežastį išeiti pasivaikščioti ar daugiau pajudėti savo namuose. Jei fiksuosite savo kasdien sudeginamų kalorijų kiekį ir įveikiamą atstumą, tai gali veikti kaip galinga jus motyvuojanti priemonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *