Kokie desertai puikiai tinka gimtadienio šventei?

desertas

Kiekvienas gimtadienis gali būti kitoks ir išskirtinai atitinkantis švenčiančiojo norus ir pageidavimus. Šiandien labai populiaru gimtadieniams pasirinkti tam tikrą tematiką, stilių ar išskirtinai kažkurios šalies virtuvę.

Pagal klientų įvertinimus „skaniausius desertus Vilniuje“ gaminantys konditeriai kuria saldėsius pagal pačių įvairiausių šalių tradicijas. Jų asortimente galima rasti nuo Prancūzijos iki Amerikos virtuvės tradicijas menančių konditerijos gaminių https://www.soulkitchen.lt/produkto-kategorija/desertai/.

Daugelis mano, kad gimtadienis vyksta tik kartą metuose, todėl nieko tokio šią dieną sau leisti daugiau. Tačiau reikia neužmiršti, kad švęsti tenka ne tik savo gimtadienį, tačiau ir keliauti į draugų. O jų kartais būna ir keli per mėnesį. Todėl vis didesnio populiarumo sulaukia vieno kąsnio, nedideli sveiki desertai. Daugiau dėmesio skiriama saldėsių sudėtiniams ingredientams.

Ypatingai vaikų gimtadieniams labai mėgstami desertai su šviežiomis uogomis, netgi daržovėmis – moliūgais, morkomis, burokėliais ir kt. Vaikų gimtadieniai labai dažnai nepraeina ir be naminių ir ledų, kuriuos ne mažiau mėgsta ir suaugusieji.

Pastebima, kad kaip bebūtų, kiekvienas savo ypatingą dieną nori pasimėgauti neįprastais saldėsiais. Todėl tarp suaugusiųjų labai populiarūs yra prancūziški plikyti pyragaičiai – eklerai. O įmantresniam skoniui pageidaujama ir išskirtinesnių desertų su ožkos sūriu, labai mėgiami Macarons saldėsiai ir kanelės.

Be visų šių saldėsių labai mėgiami yra įvairūs panacota, tiramisu, putėsiai ir kiti desertai, patiekiami mažose stiklinaitėse. Tai ne tik skanu, patogu, bet ir estetiška. Labai populiaru šalia torto patiekti ir įvairių skonių keksiukus ar mini tartaletes. Juos paprasta paimti į rankas, nebūtina net prisėsti ar įsidėti į lėkštę, todėl labai patogu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Iš tiesų gimtadienio šventei nereikėtų vaikytis madų, o skirti dėmesį kokybei ir originalumui. Juk iš tiesų, gimtadienis – tik kartą metuose.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *