Kokioms šventėms tinka angarai ir paviljonai?

angarasNorint sklandžiai suorganizuoti šventę lauke, nesvarbu ar tai būtų įmonės gimtadienis, paroda lauke, sporto ar kultūros renginys, ne visuomet tai pavyksta padaryti dėl nepalankių oro sąlygų. Oro prognozėmis galima labiau pasitikėti tik vasarą, tačiau planuojant renginius būtų per didelė prabanga turėti keletą pasirinkimų kur švęsti ir tenka rinktis tik vieną variantą. Kokio tipo angarai ir paviljonai tinka kokioms šventėms? Kviečiame sužinoti.

Koncertai

Muzikos atlikėjų koncertą, teatro spektaklį galima surengti bet kurioje vietoje kur jūs pageidaujate. Pagal tai kokią vietą parinksite angarui, savo renginiui sukursite išskirtinę atmosferą ir nepamirštamus įspūdžius visiems lankytojams. Tinkamai parinkta įranga, modernus ar klasikinis dizainas ir kartu tiekiamas maistas ir gėrimai sukurs tokią šventę kur nei vienas nepasakys kad trūksta kažkokių miesto patogumų. Tokiems renginiams labai svarbu užtikrinti didesnes erdves, suskirstyti šventės plotą pagal funkcijas ir pagal tai naudoti skirtingų tipų paviljonus.

Sporto šventės

Stebėti šventę po stogu arba įrengti rungtynių takus, baseiną angaro viduje – įmanoma viskas. Sporto šventės dalyviai ir lankytojai bus nustebę nestandartiniais sprendimai ir galės mėgautis sportu bet kokiu oru, tentas apsaugo nuo vėjo, lietaus ir nepageidaujamų saulės spindulių. Sporto ir asmeninėms šventėms labai svarbu sukurti gražią aplinką todėl parinkus tinkamo dizaino angarą su atviro tipo sienomis arba permatomais dekoratyviniais langais, įrengus laikiną dangą, parinkus originalų apšvietimą rezultatas gali pranokti lūkesčius. Sanitarinius mazgus taip pat galima pateikti stilingiau nei įsivaizduojate, tereikia paprašyti dizainerių pagalbos.

Įmonių šventės

Vis daugiau įmonių rengia išvažiuojamas šventes esant įmonės ar darbuotojo jubiliejui, komandos stiprinimo ir apdovanojimo už pasiektus rezultatus tikslais. Vienais atvejais kai keliaujama 2-3 dienoms renkamasi kaimo sodybos, vienos dienos šventėms ne visos apgyvendinimo ir švenčių organizavimo paslaugas siūlančios įstaigos gali pasiūlyti didelio ploto sales švęsti šventes lauke ar gamtos apsuptyje. Baltos spalvos šventinis paviljonas yra naudojamas dažniausiai konferencijoms lauke, įmonių naujų produktų, metinių ataskaitų pristatymams, šie paviljonai gali sutalpinti iki kelių šimtų žmonių tačiau tokio dydžio šventėms reikia ir daugiau aptarnaujančio personalo bei įrangos.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *