Laidojimo paslaugos Vilniuje kai reikalingas pervežimas

laidotuvės

Artimo žmogaus netektis – skausminga žinią, kurią priimti užtrunka laiko. Tam, kad skausmo valandą žmonėms nereikėtų rūpintis organizaciniais reikalais, atsisveikinimo su velioniu rūpinasi laidojimo paslaugos Vilniuje ar kitame mieste. Tačiau ne visi žino, kad laidojimo paslaugų biurai gali padėti ne tik paruošti palaikus ir pasirūpinti pačiomis laidotuvėmis, bet ir suteikti palaikų pervežimo paslaugą.

Velionio pervežimas Lietuvoje

Pasitaiko atvejų, kai žmogus miršta viename mieste, o jo laidotuvės organizuojamos kitame. Tokiais atvejais reikalingos ne tik laidojimo paslaugos Vilniuje, bet į palaikų parvežimas. Palaikus iš gydymo įstaigos ar kito miesto į atsisveikinimo vietą gali pervežti profesionalūs biuro darbuotojai. Tai nebrangi paslauga, kuri atliekama kokybiškai ir nebrangiai. Laidojimo biurai dirba neskaičiuodami valandų, todėl pervežimai atliekami ne tik dienomis, bet ir naktį. Mirtis – nesirenka paros laiko.

Taip pat palaikų pervežimas Lietuvoje aktualus tuomet, kai atsisveikinimas su artimu žmogumi rengiamas mieste, kuriame jis gyveno, o palydėti į paskutinę kelionę jis vežamas į kitą miestą. Dažnai tai yra sava ar tėvų gimtinė. Tokiu atveju taip pat reikėtų iš anksto susitarti su laidojimo paslaugų biuru, ar karsto pervežimu jie galės pasirūpinti laidotuvių dieną ir kiek tokia paslauga kainuos.

Palaikų parvežimas iš užsienio

Laidojimo rūpesčius gali apsunkinti ir tai, kai žmogus miršta kitoje šalyje nei turėtų būti laidojimas. Lietuvoje gana aktuali paslauga – palaikų parvežimas iš užsienio. Nedaug laidojimo biurų teikia tokią paslaugą, nes tai yra labai brangus ir reikalauja daug žmogiškųjų išteklių. Jeigu Jums reikalingos ne tik laidojimo paslaugos Vilniuje, bet ir palaikų parvežimas, ieškokite patikimo ir profesionalaus paslaugų teikėjo.

Toks laidojimo biuras gali pasiūlyti ne tik pervežimą, bet ir visus papildomus rūpesčius išspręsti patys. Reikia žinoti, kad palaikų parvežti iš užsienio į Lietuvą negali tam leidimo neturintys juridiniai asmenys. Tad užsakius tokią paslaugą, galite tikėtis, kad visais rūpesčiais pasirūpins pats biuras. Be to, biurai siūlo ir papildomų paslaugų. Pavyzdžiui, palaikų kremavimu užsienyje ir tuomet palaikų parvežimu. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai žmonės užsako laidojimo paslaugas užsienyje, tuomet, kai reikia netikėtai surengti atsisveikinimą su užsienyje gyvenusiu ir mirusiu artimu žmogumi. Visu tu gali pasirūpinti laidojimo tarnybos. Svarbu iš anksto sutarti, kokios paslaugos Jums reikalingos ir pasirašyti visas reikalingas sutartis, kad būtumėte tikri, jog tokiu sunkiu momentu nebūsite apgauti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *