Maisto netoleravimo testas: nevalgykite „baubų“, tūnančių Jūsų lėkštėje!

maisto netoleravimo testasMūsų skonio receptoriai skirsto maisto produktus į skanius ir tuos, kurių net į burną įsidėti nenorime. Deja, pastarieji nėra pajėgūs signalizuoti apie tą maistą, kuris konkrečiam organizmui daro realų neigiamą poveikį.  Galbūt nekantriai laukiate vasaros sezono, jog galėtume iki soties prisivalgyti braškių, tačiau kas gali garantuoti, jog pastarosios nėra „tiksinti bomba“, po truputį alinanti organizmą ir iššaukianti įvairaus pobūdžio negalavimus? Alternatyvios medicinos įstaigų siūlomas maisto netoleravimo testas Vilniuje ar kitame mieste – galimybė sužinoti, kuriuos maisto produktus turėtume apriboti ar net visiškai atsisakyti.

Imtis savo lėkštės „revizijos“ dažniausiai esame priversti tada, kai norime atsikratyti nereikalingų kilogramų pertekliaus. Taip, tai vienas iš požymių, jog mūsų mityba nėra tinkama. Tačiau turėtume nenumoti ranka ir į daugelį kitų simptomų, galimai atsirandančių dėl tam tikro maisto netoleravimo:

  • Varginantis galvos skausmas;
  • Nuolat kakinančios neigiamos emocijos, apatija, irzlumas;
  • Nuovargis ir silpnumo jausmas;
  • Odos problemos (bėrimai, žvynelinė, aknė ir kita);
  • Nuolatinis sunkumo jausmas skrandyje, pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, viduriavimas.

Dažnas šeimos gydytojas bandys gydyti cheminiais medikamentais, nepagalvodamas, jog pacientui reikalingas maisto netoleravimo testas.  Maisto netoleravimo testas – tai netradicinės medicinos tyrimas, padedantis nustatyti, į kuriuos konkrečius produktus mūsų organizmas reaguoja neigiamai. To nereikėtų painioti su  įprasta alergija maistui, kurią ir patys nesunkiai pastebime, tarkime, staigiu veido išbėrimu suvalgius per didelį kiekį citrusinių vaisių. Realiai matydami neigiamą poveikį, pastarųjų žmogus vengs. Maisto netoleravimo atvejis yra kur kas klastingesnis: anksčiau aptarti požymiai vystosi pamažu ir tik retam gali ateiti į galvą, jog tam didelę įtaką turi, tarkime, dažnai valgomos bulvės. Maisto netoleravimo testas kaina nėra prabangos procedūra, jei įvertinsime, kokios neigiamas pasekmės ilgainiui galimos („maisto netoleravimo testas akcija“ – galimybė pasirūpinti savo sveikata už mažesnę kainą):

  • Nutukimas;
  • Virškinimo trakto problemos;
  • Imuniteto nusilpimas ir nuolat pasikartojančios peršalimo ligos
  • Bronchinė astma, diabetas, artritas ir kitos ligos

Kokioms procedūroms pasiruošti asmeniui, kuriam aktualus maisto produktų netoleravimo testas? Tradicinis testas paremtas  mikroskopiniu tyrimu,  kaip kraujyje esančios imuninės ląstelės reaguoja į įvairius reagentus. Modernesnis – kompiuterinis maisto netoleravimo testas – orientuotas į analizę, kaip mūsų kraujo kūnelius veikia neva skirtingas elektromagnetines bangas skleidžiantys maisto produktai. Šis tyrimas – brangesnis, tačiau sudaro galimybę išanalizuoti platesnę maisto produktų grupę. Remiantis tuo, sudaromas atitinkamas mitybos planas.

Maisto produktų netoleravimo testas nėra atliekamas poliklinikoje kaip įprastas kraujo ar šlapimo tyrimo, todėl neretam tai yra naujiena, kelianti įvairių diskusijų. Visgi „pagooglinus“ „maisto netoleravimo testas kaune“ ar „maisto netoleravimo testas klaipedoje“, matome, jog ši galimybė vis plačiau prieinama eiliniam pacientui, kankinamam įvairių ligų ar sąmoningai besirūpinančiam profilaktika.  Pasidomėkite ir „maisto netoleravimo testas atsiliepimai“. Kiekviena klinika, neabejotinai, girs savo produktą. Atsiliepimai neutralių asmenų, savo „kailiu“ išbandžiusių šią procedūrą, gali būti naudingi.

Maisto netoleravimo testas – tik „sufleris“, nurodantis kryptį tolimesnėms gyvenimo būdo permainoms. Specialistai jums pateiks rekomenduojamą mitybos planą, kurio reikės laikytis tam tikrą laiką. Būtina įsisavinti, jog, norint maksimaliai efektyvių bei ilgalaikių rezultatų, maisto derinimas turės tapti kasdieniu įpročiu

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *