Skandinaviski lauko baldai – galimybė leisti daugiau laiko gryname ore

Lauko baldai gali būti aktualūs visais metų laikais. Ne tik vasarą galime sėdėti terasoje ar balkone. Kartais turime labai šiltas rudens popietes ar pavasario rytus, kai pakyla saulutė ir taip kviečia puodeliui kavos ar arbatos prieš ją pasideginti. Turėti galimybę išeiti į lauką, o tiksliau – balkoną, gyvenant daugiabutyje, o name – į terasą, – vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Čia smagu su būriu draugų švęsti šventes, drauge su šeima prie vakarienės stalo aptarti prabėgusią dieną, geriant popietės arbatą kurti ateities planus ar net dirbti. Grynas oras padeda viskam. Mūsų smegenys daug geriau dirba bei ilsisi, kai yra aprūpinamos reikiamu kiekiu deguonies. Tad leiskime kuo daugiau laiko lauke, stebėkime gamtą, pakelkime akis į dangų.

Aišku terasa ar balkonas be baldų yra nieko vertas. Reikia poilsiui prisėsti, ar turint gultą ir atsigulti poilsiui. Skandinaviski lauko baldai bei skandinaviški šviestuvai Lietuvoje greitai išpopuliarėjo. Jie pasižymi super kokybe, ilgaamžiškumu bei išskirtinai subtiliais dizainais, todėl tikrai kiekvienas namų ūkis ras ieškomus baldus. Nesvarbu, ar tai bus kedės, foteliai, pietų stalas ar minkštų baldų komplektas – kiekvienas jų įdomus ir išskirtinis. Tad rinkdamiesi, kurie skandinaviski lauko baldai tiks Jūsų terasai, atkreipkite dėmesį į mūsų patarimus.

  • Būtinai įvertinkite savo teraso dydį. Pasiprojektuoti viską galite ir popieriaus lape. Ar tikrai tilps numatyta sofa ir foteliai bei stalas, arba tas didelis aštuonių vietų pietų stalas šeimai ir draugų susibūrimams? Atminkite, kad kėdes ir fotelius visada reikia atsistumti pakylant nuo stalo, todėl erdvė turi būti didesnė nei komplekto matmenys.
  • Ar žinojote, kad esant mažam terasos plotui geriau rinktis yra stačiakampį stalą nei apvalų? Pastarajam visuomet reikės daugiau vietos lyginant su stačiakampiu.
  • Jeigu svarstote tarp komplekto su kėdėmis ir foteliais, įvertinkite jų patogumą. Tikriausiai vos tik atėję poilsiui į lauko kavinę, akys daug greičiau pamato minkštus baldus nei kietas kėdes. Tad tikriausiai ir Jums bus patogiau sėdėti gryname ore jaukiai susmukus į fotelį.
  • Statydami baldus atkreipkite dėmesį, kur yra namo durys bei langai į terasą. Tikrai nenorėsite, kad išsirinkti skandinaviski lauko baldai užstotų vitrininius langus ar praėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *