Slaugos ligoninė ir jos tikslas

Slaugos ligoninė priima pacientus, kuriems reikalinga specialistų priežiūra ir medicininės procedūros. Slaugos ligoninė siekia suteikti kokybiškas medicinines paslaugas ir palengvinti čia esančių žmonių kasdienybę. Taip pat vienas iš slaugos ligoninės tikslų yra mažinti sergamumą, padėti atsistatyti po įvairių ligų bei užtikrinti visavertišką gyvenimą slaugos ligoninėje. Slaugos ligoninė gali siūlyti tiek slaugos, tiek palaikomojo gydymo paslaugas savo pacientams. Apmokyti ir kvalifikuoti darbuotojai yra pasiruošę pagelbėti visose gyvenimiškose situacijose ir sumažinti fizinį skausmą, taip pat suteikti gydomąsias procedūras, kurio padeda atsistatyti ar mažina ligos simptomus ir pasekmes. 

Dokumentai patekimui į slaugos ligoninę

Norint patekti į slaugos ligoninę visų pirma reikia gydančio gydytojo siuntimo. Siuntimas gali būti suteikiamas šeimos gydytojo arba gydytojo specialisto, kuris dirba stacionarinės asmens sveikatos priežiūros vietoje. Siuntimas į slaugos ligoninę yra išduodamas asmenims, kurių tiksliai nustatyta diagnozė nereikalauja aktyvaus gydymo arba kai nebeužtenka priežiūros tik namuose dėl jos efektyvumo trūkumo. Jeigu slaugos ligoninė, privati ar vieša, yra sudariusi sutartį su ligonių kasomis, jos paslaugos yra apmokamos valstybės. Terminas apmokamų paslaugų teikimui yra 120 dienų per metus. Kiek asmuo praleis slaugos ligoninėje sprendžia gydytojas, išduodantis siuntimą. Tai priklauso nuo paciento būklės, diagnozės tipo, atsistatymo prognozuojamo greičio. 

Slaugos ligoninė – apipinta mitais, tačiau realybė kitokia

Slaugos ligoninės dažnai yra piešiamos kaip slogi ir neigiamų emocijų apipinta vieta. Vieni pasakoja apie vaistais prigirdytus pacientus, kiti apie nepasirūpintus pacientus. Tačiau realybė slaugos ligoninėje yra visai kitokia. Nors čia atvykę žmonės patys savimi negali pasirūpinti, kenčia įvairiausius skausmus ar dėl kitų priežasčių negali likti savo namuose, slaugos ligoninė stengiasi pasirūpinti visais savo pacientų poreikiais. Kvalifikuotas personalas yra pasiryžęs padėti su įvairiausias kasdieniais darbais, tokiais kaip nusiprausimas, apsirengimas, pavalgymas, gydytojai apžiūri pacientus reguliariai ir nuolat stebi jų būklę, slaugos ligoninės darbuotojai organizuoja įvairias veiklas čia gyvenantiems, kad laikas, praleistas slaugos ligoninėje, keltų tik teigiamus atsiminimus. Slaugos ligoninė palaiko tiek fizinę, tiek moralinę pacientų būklę ir neleidžia jiems jaustis vienišiems. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *