Spindintys paviršiai namuose, kaip tai pasiekti?

stalviršis

Spindintys namai – tai švaros ir tvarkos ženklas, kurį norėtų matyti kiekvienas šeimininkas. Šiuolaikiniai namai ypač pilni įvairių blizgių paviršių, kurie greitai išduoda kai nėra labai švarus. Tai reiškia kad jais tenka ir atidžiau rūpintis, bei prižiūrėti, kad jų spindesys niekur nedingtų. Štai keli patarimai, kurie padės pasiekti geresnių rezultatų ir pripildys namus spindesio ir švaros.

Pasirūpinkite švariais langais, būtent per juos į patalpas patenka šviesa, kurie vėliau atsispindi nuo kitų paviršių, tad jeigu langai bus nešvarūs, bendras vaizdas irgi nukentės, nepriklausomai nuo to, kiek laiko šveisite baldus, grindis ir kitas dangas. Specialių, stiklams valyti skirtų priemonių rinkoje yra ganėtinai daug ir yra svarbu, kad valant jais ne tik neliktų žymių, bet kad ir pačių priemonių sudėtyje būtų kuo mažiau kenksmingų elementų. Jei namuose yra blizgių baldų, tai jiems tenka skirti nemažai dėmesio, nes būtent jie greitai išduoda kada paskutinį kartą juos valė. Priemonės, skirtos tokių baldų valymui turėtų būti be amoniako, acetono ar spirito. Taip pat prieš valant juos geliu arba skystais valikliais reikėtų įsitikinti kad juose nėra abrazyvinių dalelių, kurios gali subraižyti paviršių. Taip pat rekomenduojama blizgančias baldines plokštes nupurkšti poliravimo priemonėmis su vašku, kuris ne tik leis išgauti didesnį spindesį, tačiau ir apsaugos nuo dulkių ir pirštų atspaudų.

Grindys taip pat nemaža dalimi prisideda prie bendro namų spindesio, ypač jeigu ant jų sudėtos keramikinės plytelės. Būtent todėl yra svarbu jas pastoviai šluoti ir neleisti prarasti to pirminio grožio, dėl kurio jos ir buvo apsirinktos. Svetainėje ekonamams.lt rasite daug svarbios informacijos renkantis tinkamas priemones, padėsiančias išlaikyti namus spindinčius ir švarius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *